Drukarki fiskalne kompatybilne z systemem Dotykačka

Dotykačka jest uniwersalnym systemem kasowym, współpracującym z szeroką gamą urządzeń i akcesoriów. Ich kompatybilność z naszymi rozwiązaniami potwierdziliśmy licznymi testami. Przedstawiamy popularne drukarki fiskalne dopasowane do potrzeb każdego rodzaju działalności – hotelarskiej, handlowej, gastronomicznej i usługowej – zarówno w środowisku stacjonarnym, jak i mobilnym.

Wykaz zalet

Sprzęt wysokiej jakości

Sprzęt systemu kasowego Dotykačka składa się z części wysokiej jakości. Wytrzymałe kasy dotykowe zlecamy do produkcji na zamówienie, drukarki, wagi, czytniki kodów kreskowych, terminale płatności i dalsze akcesoria odbieramy od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom długą żywotność i wytrzymałość systemu kasowego w trudnych warunkach pracy.

Tysiące pozycji

Dotykačka potrafi pracować niezawodnie z tysiącem pozycji — produktami, które mogą zostać posortowane do dowolnej ilości kategorii. Mamy klientów z liczbą produktów w aplikacji wynoszącą około dziesięć tysięcy, nasi klienci z gastronomii mają średnio setki produktów, z branży handlowej to tysiące produktów w aplikacji. Pozycje można przedstawiać za pomocą menu kafelkowego lub w prosty sposób wprowadzać za pomocą ceny, kodów PLU lub wykorzystać czytnik kodów kreskowych i natychmiast je w taki sposób sprzedawać.

Ponad 65 000

W 2018 roku aplikacja Dotykačka przekroczyła na całym świecie 65 000 pobrań. Najczęściej Dotykačkę instalują na swoje urządzenia z systemem operacyjnym Android klienci w Czechach, Indonezji, Polsce, następnie w Niemczech, USA, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Wietnamie i innych krajach. Dotykačka ma kilka tysięcy aktywnych i stosowanych instalacji.

NONSTOP

Codziennie, włączając weekendy, jesteśmy gotowi odpowiadać telefonicznie na pytania klientów i rozwiązywać ewentualne problemy. Oprócz wsparcia telefonicznego klienci mogą się do nas zwracać za pośrednictwem stron wsparcia technicznego, gdzie można składać zgłoszenia za pomocą formularza on-line.

Ponad 12 000 aktywnych użytkowników w Czechach

W Czechach mamy tysiące klientów, którzy korzystają z aplikacji Dotykačka na naszym niezawodnym urządzeniu, oraz tysiące aktywnych użytkowników, którzy stosują aplikację na własnych urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

Niezawodny system kasowy

Dotykačka ma szeroką gamę funkcji i akcesoriów, nieograniczoną ilość użytkowników, tysiące transakcji i pozycji w magazynie. Posiada specjalne funkcje dla gastronomii, punktów usługowych, sklepów i hoteli. Jest idealna dla małych i średniej wielkości działalności.

Stałe działanie nawet podczas przestoju w połączeniu do internetu

Do właściwego funkcjonowania Dotykački i wytwarzania kopii danych konieczne jest połączenie z internetem. System kasowy jest jednak całkowicie funkcjonalny nawet w wypadku tymczasowych przerw w łączności. Po wznowieniu łączności dane się synchronizują.