Na początku był pomysł. Dzisiaj system kasowy Dotykačka jest jednym z najnowocześniejszych na świecie!

Powstanie aplikacji Dotykačka poprzedzał oryginalny pomysł. Na początku 2014 roku trzej przyjaciele starali się wspólnie wymyślić najlepszy sposób na efektywną rejestrację przychodów stoiska z lodami. Po krótkim czasie projekt nie dotyczył już tylko sprzedaży lodów. Aplikacja zaczęła się rozwijać na inne rodzaje działalności. Z pierwotnie prostej aplikacji, Dotykačka stała się najczęściej stosowanym systemem kasowym działającym na platformie Android w Czechach.

 

Wiosną 2015 roku do spółki Dotykačka s.r.o. weszła na prawach wyłączności czeska grupa inwestycyjna Redwood Capital i firma rozpoczęła dynamiczny rozwój. Obecnie dla Dotykački pracuje ponad 100 osób.

 

 Aplikacja Dotykačka jest przetłumaczona na 12 języków, w tym na polski. Na całym świecie pobrało ją z platformy GooglePlay ponad 45 000 użytkowników i ta liczba nadal rośnie.

 

25 listopada 2016 roku spółka Dotykačka uzyskała prestiżową nagrodę Czeskich 100 Najlepszych w kategorii Technologii informatycznych i komunikacyjnych.

 

Początkiem 2017 roku Dotykačka stała się najbardziej docenianym fiskalnym systemem kasowym dzięki oficjalnym certyfikacjom i pozytywnej ocenie opinii publicznej.

 

1 marca 2017 roku zakończyliśmy także II fazę elektronicznej rejestracji przychodów w RC i uzyskaliśmy kolejne tysiące zadowolonych klientów z branży handlowej, gastronomicznej, hotelarskiej i usługowej. Dzięki temu Dotykačka stała się oficjalnie jednym z dwóch najbardziej wpływowych dostawców kas fiskalnych na rynku.

 

W maju 2017 roku zapadła decyzja o wejściu Dotykački na polski rynek. W sieprniu 2017 roku Dotykacka otworzyła swoją filię w Warszawie. Teraz także polscy przedsiębiorcy mogą cieszyć się nowoczesnym, łatwym w obsłudze, funkcjonalnym i współpracującym z wieloma akcesoriami systemem kasowym.

 

W lipcu 2017 roku przejęliśmy niemal tysiąc klientów czeskiej spółki E.E.T. One.

 

 W dniu 1 września 2017 roku powstała nowa spółka Dotykačka ČR s.r.o. dzięki fuzji pierwotnej spółki Dotykačka oraz spółki One Pub oferującej aplikację Rychlá pokladna, wyspecjalizowanej w obsłudze branży gastronomicznej. W efekcie spółka obsługuje już ponad 12 000 użytkowników aplikacji kasowych i jest jednym z liderów na rynku kas fiskalnych w Czechach.

 

Aktualnie jesteśmy gotowi udostępnić systemy kasowe firmom handlowym i usługowym, które muszą ewidencjonować przychody od 1 marca i 1 czerwca 2018 roku.

Cel

Dotykačka pomaga przedsiębiorcom i firmom realizować działalność łatwiej i skuteczniej.

Wizja

Dotykačka stanie się największym na świecie dostawcą systemów kasowych działających na platformie Android.

Misja

Dotykačka oferuje małym i średnim firmom, szukającym skutecznego instrumentu do zarządzania działalnością, niezawodny i intuicyjny system kasowy, który pomoże im w podnoszeniu zysków oraz w łatwiejszym prowadzeniu działalności.

Wartości

Niezawodność ► Szybkość ► Elastyczność ► Jakość ► Profesjonalność ► Prostota

Nasza kluczowa wiedza, doświadczenie i umiejętności

Pracownicy Dotykački mają wszelką niezbędną wiedzę i zdolności, by nasz system kasowy osiągnął sukces na rynku krajowym oraz podczas ekspansji na rynkach zagranicznych. W przeciwieństwie do konkurencji, naszymi podstawowymi zaletami są zaplecze mocnej grupy inwestycyjnej Redwood Capital z jej know-how w zakresie finansów i działalności gospodarczej oraz własny zespół programistów, mocne ukierunkowanie proklienckie i mocna, stabilna marka.

„Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi programistów, niezawodnym procesom oraz marketingowi, jesteśmy w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów i częste zmiany legislacyjne.” Petr Menclík, CEO

Silna marka 0
Znajomość potrzeb przedsiębiorców 0
Orientacja na klienta 0
Własny zespół rozwojowy 0

Zapoznaj się z naszym zarządem:

Menclík Petr_pl_web_fin

Petr Menclík

Dyrektor spółki
pf-1

Pavel Friedrich

Pełnomocnik spółki
Hardt_pl_web_fin

Tomáš Hardt

Pełnomocnik spółki
Bohuslav Ondřej_pl_web_fin

Ondřej Bohuslav

Dyrektor ds. IT i rozwoju
Hulec_pl_web_fin

Petr Hulec

Dyrektor handlowy
Untitled-1

Martin Jonáš

Dyrektor wsparcia dla klienta
Sehnal Rudolf_pl_web

Rudolf Sehnal

Dyrektor marketingu i PR
MIchal-wantulok

Michal Wantulok

Menedżer komunikacji zewnętrznej i osoba odpowiedzialna za kontakt na rynek polski